PEDIKÚRA | PODOLOGIE

Nohy nás nosí od prvních krůčků našeho života, dávají nám pocit svobody, jsme aktivní a nezávislí. 

Ať už jste muž nebo žena a záleží Vám na vzhledu a zdraví svých chodidel, jsem tu pro Vás. 

Jen pravidelnou péčí společně zabráníme kožním problémům, jako jsou mozoly, kuří oka, zarůstající nehty a infekce. V kombinaci s lázní a masáží nohou, je pedikúra velice uklidňující nejen pro Vaše nohy, ale celkově pro Váš organismus.

Beautysalon

Footlogix 

Footlogix PEDICEUTICALS ® je speciální ošetření bez skalpelu. Je určeno pro přirozené ošetření s vysokým obsahem aktivních látek. Revoluční metoda, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou péči pro různá onemocnění pokožky od prosté suché pokožky nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. Účinně kombinuje profesionální a domácí péči s 95% účinností.

Viditelné změny jsou zřejmé již v pouhých pár dnech používání. 

Při této speciální profesionální péči je nezbytná součinnost domácí péče.

Footlogix je řešením pro: suchou pokožku, plísně na nohou a nehtech, popraskané paty, 

mozoly a pro potivé nebo unavené nohy.

Ortonyxie – zarůstání nehtů

Nehtové spony B/S Spange

B/S špona je plochá listová pružina vyrobená z plastu, která umožňuje rychlé a efektivní korekce nehtu, např. u zarostlých nehtů při úrazech na kožním záhybu na okraji nehtu, u citlivých bočních okrajů nehtů a u hnisajících zarostlých nehtů. Protože je špona přilepena na celou plochu nehtu, jsou potřebné pružné síly optimálně rozloženy. 

Kontraindikace ošetření:

Rozšířené plísňové a bakteriální onemocnění, zanícená kuří oka, hnisající nehty, rozšířené bradavice, kožní onemocnění vyvolané parazity. Před ošetřením upozorněte ošetřující, pokud trpíte cukrovkou.

S námi používáte tyto VOP a Cookies.
2024 | Vytvořilo studio beDesign.cz

beDesign.cz

Přihlášení