KOSMETIKA

Pro dosažení dlouhodobě zdravé a krásné pleti nestačí jen sporadické návštěvy kosmetického salonu či použití jediného krému. Klíčová je denní péče a systematická ošetření, která jsou přizpůsobena vašim individuálním potřebám a současnému stavu vaší pleti

S čím pracuji – kosmetické značky

V BeautySalonu si zakládám na používání předních kosmetických značek, které jsou synonymem kvality, inovace a péče o pleť. Portfolio značek bylo pečlivě vybráno, aby zajistilo, že každé ošetření bude nejen příjemné, ale především efektivní a bezpečné pro vaši pokožku.

Vstupte do světa prémiové péče s PURE FIJI, exotickou kosmetikou inspirovanou bohatstvím tichomořských ostrovů. Tato přírodní kosmetická řada je synonymem pro luxusní péči, která tělo zahalí do vůní tropických květin a ovoce. Je známá svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi a je vyrobena z nejkvalitnějších tropických olejů a extraktů, které vaší pleti poskytnou nejen hloubkovou výživu, ale i účinnou ochranu.

PURE FIJI je ručně vyrobená z více jak 71 nejčistších přírodních rostlinných ingrediencí, jako jsou kokosový olej, cukrová třtina, květy frangipani, exotické ořechy a další.  Produkty PURE FIJI jsou bohaté na vitamíny a antioxidanty, které pokožku intenzivně vyživují, hydratují a chrání. Tato kosmetika je vhodná pro všechny, kdo si přejí dopřát své pleti a tělu opravdovou oázu klidu a luxusu, s respektem k přírodě, udržitelnosti a ekologii.

Dopřejte si kousek ráje s PURE FIJI a nechte svou pokožku prozářit zdravím a mladistvou vitalitou.

MESMERIE – Kosmetická chirurgie bez skalpelu: Italská značka MESMERIE je v salonech synonymem pro luxusní péči a intenzivní omlazení pleti. Jejich produkty nabízí okamžité výsledky bez nutnosti invazivních zákroků a jsou vyvinuty s ohledem na nejnovější poznatky v oblasti estetické dermatologie.

DERMABEAUTY – Péče na míru: služby jsou doplněny o produkty DERMABEAUTY, které poskytují individuální řešení pro každou klientku. Bez parabenů, parafínu a syntetických parfemací se zaměřují na maximální efektivitu a bezpečnost.

LYCON – Jemná depilace: Vosky LYCON zajišťují maximálně efektivní a zároveň šetrnou depilaci. Tyto prémiové vosky jsou známé svou schopností odstraňovat i ty nejkratší chloupky, zatímco přírodní ingredience a aromatické oleje pokožku vyživují a zanechávají ji hladkou.

V BeautySalonu se neustále snažím rozšiřovat nabídku o další inovativní značky a produkty, které podporují krásu a zdraví vaší pleti. Přijďte a nechte se hýčkat produkty, které jsou vybrány s láskou a odborností.

Kosmetická ošetření

Zažijte péči na míru, která začíná konzultací a pečlivým vyplněním klientského formuláře. Následuje ošetření přizpůsobené vašim potřebám, s doporučením vhodných produktů pro domácí péči. Každé ošetření je unikátní zážitek trvající 50 až 90 minut, při kterém se můžete těšit na profesionální přístup a viditelné výsledky.

Relaxační péče spojená s aktivní péčí

(manuální masáž nebo implementace přístrojové péče – 90 min)

Výsledkem spojení klasického kosmetického ošetření s přístrojovým ošetřením je vyhlazení jemných vrásek, celkové omlazení, zlepšení kvality pleti.

Používám výhradně profesionální přístroje s certifikací kvality.

DERMA multipolární radiofrekvence

Radiofrekvence zahřívá pleť, hloubkově stimuluje kolagenové vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury a redukuje dvojitou bradu. Ošetření je bezpečné a neinvazivní.

DERMAULTRASOUND stimulační ultrazvuk

Stimulační ultrazvuk „otevírá pleť“, díky čemuž dochází k výraznému efektu hloubkového zapracování aktivních látek. Zlepšuje krevní a lymfatický oběh, průchodnost mezi buňkami, metabolismus a buňky se regenerují. 

Ultrazvukové ošetření je doporučeno pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou pleť a kuperozní pleť.

DERMASCRUBBER ultrazvuková špachtle  

Ultrazvuková špachtle efektivně připraví pleť pro následné kosmetické ošetření – intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz a potlačí záněty (výrazně urychlí hojení akné a zánětů). Provede aktivní peeling pleti. Současně prozáří pleť a otevře pleť pro následnou penetraci. 

Ultrazvuková špachtle dokonale vyčistí pleť bez zarudnutí a poškození pleti. Vhodná i pro velmi citlivou pleť a pleť s kuperozou.

DERMAHIGH – OZONIZÉR (VYSOKÁ FREKVENCE) + PLAZMA + ELEKTROPORACE

Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifting. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

Kosmetické ošetření se zapojením přístrojů pro zvýšení účinků klasické kosmetické pravidelné péče  

Obočí a řasy

K barvení používám kvalitní barvy, které Vašemu obočí dopřejí intenzivní vyživení a přirozenou barvu.

Ke krásnému obočí patří i zdravé přirozeně zatočené černé řasy.

Mezoterapie – mikrojehličkování Dermapen

Mikrojehličkování je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, vypnutím pleti, se zpevněním kontur obličeje, s hloubkovou hydratací pleti, se sjednocením barvi pleti, se snížením tvorby zánětů a akné. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s jizvami a také jizvičkami po akné. 

Depilace

Depilace vosky Lycon

Vosky Lycon jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, přírodních ingrediencí a aromatických olejů. Vyživují, pečují o pokožku a zanechávají ji hladkou a jemnou. LYCON vosky odstraní i ty nejkratší nepoddajné chloupky od délky 1 mm.

S námi používáte tyto VOP a Cookies.
2024 | Vytvořilo studio beDesign.cz

beDesign.cz

Přihlášení