KOSMETIKA

K barvení používám kvalitní barvy, které Vašemu obočí dopřejí intenzivní vyživení a přirozenou barvu.

Ke krásnému obočí patří i zdravé přirozeně zatočené černé řasy.

Péče o pleť

Občasná návštěva kosmetičky nebo jeden krém nic nezmění. Důležitá je každodenní péče a pravidelná ošetření v salonu, zaměřena na momentální potřebu a stav Vaší pleti. 

MESMERIE kosmetická chirurgie bez skalpelu pro zdravou, mladou, krásnou pokožku a intenzivní omlazení. Vstupte do světa zdravé, mladé a krásné pleti s viditelnými a dlouhotrvajícími účinky.

Italská značka MESMERIE pro estetické a laserové kliniky byla uvedena na trh v roce 2010, přináší nejen relaxaci, ale špičkové okamžité výsledky v péči o pleť, které jsou založeny na odborném výzkumu a použití aktivních složek nejnovější generace.

MESMERIE INTESIVE CARE jsou bezpečná, bezbolestná a účinná estetická ošetření bez parabenů, parafínu, syntetické parfemace a petrolea nezpůsobující zarudnutí pokožky ani její poškození.

DERMABEAUTY kosmetika poskytuje klientkám maximální péči. Svou 65 letou historií, vlastním vývojovým střediskem a konceptem vysoce efektivní dermální péče se řadí ke světové špičce.

Kosmetika DERMABEAUTY je certifikovaná profesionální přírodní kosmetika bez parabenů a parafínu, bez konzervačních látek, bez umělých barviv a silikonů. 

Má vysoký obsah aktivních látek, složky z rostlinných zdrojů, klinicky čisté složení a je hypoalergenní. Umožňuje nejen profesionální ruční kosmetické ošetření, ale také dermální přístrojové ošetření.

Všechna kosmetická ošetření jsou sestavená na míru, zahrnují konzultaci s klientkou a vyplnění klientské karty, kosmetické ošetření dle momentální potřeby pleti, doporučení vhodných produktů péče pro domácí použití. Doba trvání kosmetického ošetření je 50 – 90 minut.

Přístrojové kosmetické ošetření

Všechna přístrojová kosmetická ošetření jsou sestavená na míru, zahrnují konzultaci s klientkou a vyplnění klientské karty, přístrojové kosmetické ošetření dle momentální potřeby pleti, doporučení vhodných produktů péče pro domácí použití. 

Výsledkem spojení klasického kosmetického ošetření s přístrojovým ošetřením je vyhlazení jemných vrásek, celkové omlazení, zlepšení kvality pleti.

Doba trvání přístrojového kosmetického ošetření je 50 – 120 minut.

Používám výhradně profesionální přístroje s certifikací kvality.

DERMA multipolární radiofrekvence

Radiofrekvence zahřívá pleť, hloubkově stimuluje kolagenové vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury a redukuje dvojitou bradu. Ošetření je bezpečné a neinvazivní.

DERMAULTRASOUND stimulační ultrazvuk

Stimulační ultrazvuk „otevírá pleť“, díky čemuž dochází k výraznému efektu hloubkového zapracování aktivních látek. Zlepšuje krevní a lymfatický oběh, průchodnost mezi buňkami, metabolismus a buňky se regenerují. 

Ultrazvukové ošetření je doporučeno pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou pleť a kuperozní pleť.

DERMASCRUBBER ultrazvuková špachtle  

Ultrazvuková špachtle efektivně připraví pleť pro následné kosmetické ošetření – intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz a potlačí záněty (výrazně urychlí hojení akné a zánětů). Provede aktivní peeling pleti. Současně prozáří pleť a otevře pleť pro následnou penetraci. 

Ultrazvuková špachtle dokonale vyčistí pleť bez zarudnutí a poškození pleti. Vhodná i pro velmi citlivou pleť a pleť s kuperozou.

DERMAHIGH – OZONIZÉR (VYSOKÁ FREKVENCE) + PLAZMA + ELEKTROPORACE

Díky této unikátní kombinaci několika technologií má výrazné efekty na pleti, zejména pro desinfekci pleti, penetraci aktivních látek a lifting. Zajišťuje stabilizaci, zklidnění a posílení pleti.

Kosmetické ošetření se zapojením přístrojů pro zvýšení účinků klasické kosmetické pravidelné péče  

 

Kosmetické ošetření pro problematickou pleť

Mikrojehličkování kosmetická mezoterapie Dermapen

Mikrojehličkování je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, vypnutím pleti, se zpevněním kontur obličeje, s hloubkovou hydratací pleti, se sjednocením barvi pleti, se snížením tvorby zánětů a akné. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s jizvami a také jizvičkami po akné. 

Při mikrojehličkování dochází k samoobnovovací schopnosti pokožky. Dermapen vytváří v pleti mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. 

Průběh ošetření

Pro zvýšení Vašeho pohodlí je nanesen znecitlivující anestetický krém Emla, dále kosmetické ošetření probíhá speciálním mezoterapeutickým perem Dermapen, na které je nasazen sterilní nástavec s 12 – 36 jemnými jehličkami, kterým dermální specialista provede ošetření. Na peru se nastavuje přesná hloubka působení pera. Na pleť je aplikováno speciální sérum podle typu pleti a individuálních potřeb klientky. Po aplikaci je použita speciální hydratační maska pro stabilizaci pleti a kyselina hyaluronová v 10% koncentraci.

Aktivní látky podle typu pleti

ARGILINE – neinvazivní botox

PHYTOCELLTECH – rostlinné kmenové buňky

3TR – koncentrát kyseliny hyaluronové

GOLD 24k – s částečky zlata

GENOPEPTID – s rostlinnými peptidy

DERM TOUCH – pro mastnou, kombinovanou a zánětlivou pleť

Výhody kosmetického ošetření Dermapen

Komplexní kosmetické ošetření

Aplikace biologicky aktivních látek

Podpora buněčného metabolismu

Vypnutí pleti i středně hlubokých vrásek

Výživa a zpevnění pokožky (např. po intenzivním slunění)

Lze použít na obličej, krk a dekolt

Dlouhotrvající efekt až 1 rok

Doporučení před a po kosmetickém ošetření Derampen

Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky. Pro maximální účinky doporučujeme 3 ošetření po 4 – 6 týdnech podle typu pleti. Po ošetření je nezbytné se vyhýbat slunci minimálně po dobu 14 dní. Pokožka vypadá jako spálená od slunce, tento efekt vymizí 24 – 48 hodin po ošetření.

Kontraindikace kosmetického ošetření Dermapen

Alergická reakce na kov

Akné v aktivní fázi

Autoimunitní onemocnění

Cukrovka v pokročilejším stadiu

Onkologická onemocnění

Mikrojehličkování Dermapen

Depilace

Depilace vosky Lycon

Vosky Lycon jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, přírodních ingrediencí a aromatických olejů. Vyživují, pečují o pokožku a zanechávají ji hladkou a jemnou. LYCON vosky odstraní i ty nejkratší nepoddajné chloupky od délky 1 mm.

S námi používáte tyto VOP a Cookies.
2023 | Vytvořilo studio beDesign.cz

beDesign.cz

Přihlášení